Кошик
209 відгуків

Керамічні дошки для крейди

Керамічна дошка для малювання крейдою – це така ж шкільна дошка темно-зеленого кольору з обрамленням з анодованого алюмінієвого профілю і пластиковими куточками по кутах. Але є відмінність в якості робочої поверхні. При виготовленні такої шкільної дошки використовується сталевий лист з більш сучасним металокерамічних покриттям Компанії PolyVision. Така поверхня зовсім не дряпається і не стирається. Дані навчальні дошки піддавалися ретельним випробуванням на міцність до механічних пошкоджень і подряпин. Внаслідок таких випробувань над дошками виробник дає довічну гарантію, так як зовсім не турбується, що дошка прийде в непридатність.

Придбати металокерамічну крейдяну, зелену дошку для малювання крейдою можливо оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши за номером +38(095)340-56-33, +38(096)583-61-67.

Увага!

СЛІД ЗНАТИ: Навіть якщо вам здається, що на робочій поверхні керамічної дошки нічого немає, то на всіх робочих поверхнях нанесена захисна плівка. Тому перед використанням дошки її необхідно:

1) Закріпити дошку на стіни за допомогою монтажного комплекту, який знаходиться в упаковці. Після всього цього вам необхідно витерти дошку від пилу після монтажу.

2) Потім необхідно зняти захисну плівку, але для цього потрібно взяти канцелярський ніж або лезо, підрізати плівку по периметру вздовж профілю, акуратно підчепити захисну плівку і стягнути її з поверхні дошки.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner