Кошик
245 відгуків

Вітрина

Компания MELOM

Шановні наші клієнти та покупці!

Ласкаво просимо на сайт Компанії MELOM»!

Нова, ведуча, виробнича Компанія MELOM пропонує Вам найширший модельний ряд якісно виготовленого обладнання для презентацій у вигляді традиційних шкільних дощок для звичних процесів навчання і для розміщення вашої інформації на інформаційних стендах.

Якщо ви хочете придбати хорошу і якісну продукцію за низькою ціною, то вся наша продукція відповідає фразі «Ціна-Якість».

Унікальність нашої продукції полягає в тому, що вона виготовлена з новітніх інноваційних матеріалів, але це не заважає нам виготовити шкільні та аудиторні дошки в звичному традиційному стилі. Вся продукція в свою чергу, виготовлена в сучасному стилі на основі рамки з анодованого алюмінієвого профілю.

Про нашої продукції можна сказати, що вона легка у використанні, стійка до механічних і хімічних впливів, міцна, надійна, якісна, довговічна завдяки сучасним технологіям та використанню високоякісних матеріалів у виробництві всіх видів шкільних дощок.

Так як ми є виробниками, то нам не складе труднощів виготовити для Вас навчальну дошку будь-якого типу – для малювання крейдою, для малювання маркером, коркову дошку для кріплення до неї інформаційних буклетів, а так само будь-яку іншу комбіновану дошку, будь-якого розміру та конфігурації.

Шкільні дошки Компанії MELOM можна розділити на два типу використання: для малювання крейдою й для малювання маркером. Поверхня крейдяної дошки темно-зеленого кольору, що надає словам написаним крейдою контрастність і видимість. Маркерні дошки мають поверхню білого кольору, що дозволяє чітко побачити написані слова кольоровими маркерами. Дошки покриті антибліковим покриттям, так як відблиски заважають читати написане на дошці і згубно впливають на зір дорослих і дітей. Маркерную дошку також можливо використовувати як екран для проектора.

Робочі поверхні як маркерних, так і крейдяних дощок мають магнітні властивості і для них підходять магніти будь-яких типів. На коркові дошки наочні матеріали і рекламні буклети кріпляться за допомогою різних канцелярських кнопок.

Так само наші фахівці мають можливість зробити на поверхні маркерної і крейдяної дошки спеціальне розкреслюванняклітина, коса, лінія, нотний стан.

Всі дошки оснащені поличкою для приладдя. Для безпеки експлуатації краю полички закриті пластиковими заглушками.

Ми хочемо ознайомити Вас з широким асортиментом шкільних та офісних дощок:

Шкільні та офісні дошки:

Наша компанія знаходиться у м.Дніпро, але доставка здійснюється всіма відомими транспортними компаніями по всій території України.

І наостанок! Наша Компанія створена для того що б зробити Ваше життя краще!

Ми завжди раді Вам допомогти і відповісти на будь-яке питання!

Групи товарів та послуг

Портфоліо

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner