Кошик
243 відгуків

Шановні клієнти! Відвантаження замовлень здійснюється з Пн по Пт. У вихідні дні замовлення та повідомлення приймаються, але продукція не відвантажується. Якщо ви готові почекати, напишіть нам на e-mail або за тел.: +380953405633 (viber), +380965836167, ми обов'язково проконсультуємо і відповімо вам на всі ваші запитання. Дякуємо за розуміння та співпрацю!

Дошки офісні, шкільні та обладнання для презентацій

Ефективна презентація – це перший крок до досягнення мети і один з ключів до успішного ведення бізнесу або будь-якого роду навчального процесу.

У цьому розділі ми постаралися зібрати все необхідне обладнання для ефективної презентації та процесу навчання. Широкий асортимент нашої продукції дозволить Вам підібрати дошку для проведення широкомасштабної презентації так і простого творчого дозвілля.

Також для вибору потрібної Вам дошки необхідно звернути увагу на її модифікацію, оскільки вона може бути великого або маленького розміру, мобільна (переносна) та стаціонарна (яка монтується на стіну). Так само може бути як з однією-двома робочими поверхнями, так і з п'ятьма робочими поверхнями. Ще дошки можуть відрізнятися за кольором та функціональним використанням: темно-зеленого кольору - для малювання крейдою, глянцево білого кольору - для малювання маркером, коричневого кольору(пробкова) - для кріплення інформаційних листів за допомогою кнопок. Але невід'ємним фактором при виборі дошки є якість робочої поверхні, у свою чергу ми можемо запропонувати вам два типи поверхонь: стандартне емалеве покриття - гарантія до 7 років, металокерамічне покриття - гарантія 7 років. Крейдяні і маркерні поверхні є магнітними і до них можна кріпити будь-якого типу магніти.

Фліпчарти, офісні магнітно-маркерні дошки, шкільні дошки для крейди, коркові дошки, поворотні-двосторонні дошки, інтерактивні дошки, все це можна купити в нашому магазині.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner