Кошик
245 відгуків

Фліпчарти

Дошка на тринозі (Фліпчарт або Мольберт) — це незамінний помічник у проведенні семінарів, тренінгів, лекцій та інших презентаційних заходів. Фліпчкарти мають магнітну поверхню для малювання маркером або крейдою, а також двосторонню комбіновану поверхню, де один бік для крейди, а другий бік для маркера. Ми використовуємо легкий, але міцний і стійкий каркас, який легко складати та зручно транспортувати. Основи фліпчартів виготовлені з квадратної профільної труби та пофарбовані порошковою фарбою, у формі мобільної опори на чотирьох колесах або у формі триноги, яка обладнана регулюванням за висотою, що дає змогу виставити оптимальну висоту для зручного використання. Всі наші фліпчарти обладнані планкою для кріплення паперових блокнотів, яка дає змогу використовувати для малювання паперові листи або просто малювати на білій глянсовій поверхні. А також є пілочка для приладдя, на яку можна покласти крейду, маркери та губку для видалення написів. Деякі моделі без регулювання за висотою.

Купити фліпчарт у нашому магазині можна оформивши замовлення на сайті або телефоном + 38 (095)340-56-33, +38 (096)583-61-67.

Увага! 

СЛІДУЄ ПРИЙМАТИ: Навіть якщо вам здається, що на робочій поверхні маркерної або крейдової дошки нічого немає, то на всіх робочих поверхнях нанесена захисна плівка. Тому перед використанням дошки її необхідно:

1) Закріпити дошку на стіні за допомогою монтажного комплекту, який є в пакованні. Після всього цього вам необхідно витерти дошку від пилу після монтажу.

2) Потім необхідно зняти захисну плівку, але для цього потрібно взяти канцелярський ніж або лезо, підрізати плівку периметром уздовж профілю, акуратно підчепити захисну плівку та стягнути її з поверхні дошки.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner